Váš praktik Praha | Praktický lékař Praha

Kdo jsme?

Perfektně sehraný přátelský tým zdravotníků, který je tu pro Vás i Vaše blízké.

Jsme ordinace praktického lékaře pro dospělé, za kterými stojí dva praktičtí lékaři – MUDr. Jan Pavel Novák a MUDr. Pavel Borský. První dvě ordinace v Praze jsme otevřeli v roce 2019 a od té doby se naše společnost neustále rozrůstá a zkvalitňuje své služby. V současné době provozujeme ordinace praktického lékaře v Praze, Kolíně, Proseči a Luži. 

Naším cílem je poskytovat kvalitní péči na špičkové úrovni dostupnou pro každého. Proto je v našich ordinacích odbornost a lidský přístup vždy na prvním místě. K pacientům přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc jejich požadavkům. Budeme rádi pokud se o tom přesvědčíte sami. 

Za tým Váš praktik,

MUDr. Jan Pavel Novák, MUDr. Pavel Borský

Proč si vybrat jednu z našich ordinací?

Nemáte ještě svého praktického lékaře nebo se svým současným nejste spokojeni? Máme pro Vás mnoho důvodů, proč se registrovat právě k nám.

Váš praktik Praha 15

Váš praktik Praha 15

Ordinace praktického lékaře v Praze 15 je vybavena elektronickým vyvolávacím systémem v čekárně, který zařídí, aby o Vás sestřička věděla, hned při Vašem příchodu. 

Více informací Registrovat se
Váš praktik Praha 15

Váš praktik Praha 8

Ordinace praktického lékaře v Praze 8 nabízí rozšířenou ordinační dobu každý den s výjimkou pátku po dobu 12 hodin. Můžete si tak přijít pro radu od lékaře i po práci nebo před ní. 

Více informací Registrovat se
Váš praktik Kolín

Váš praktik Kolín

Moderní ordinace praktického lékaře pro dospělé v Kolíně nabízí kromě kvalitní péče o pacienty i pracovnělékařské služby pro zaměstnance.

Více informací Registrovat se
Váš praktik Luže

Váš praktik Luže

Ordinace v Luži se nachází přímo při vstupu do Hamzovy léčebny. Ordinace je moderně vybavená a dobře přístupná, v okolí najdete dostatek parkovacích míst.

Více informací Registrovat se
Váš praktik Proseč

Váš praktik Proseč

Ordinace v Proseči nabízí příjemné prostory a moderní diagnostické vybavení, jako je například pulzní oxymetr či přístroj na zjištění syndromu spánkové apnoe.

Více informací Registrovat se

Aktuality v ordinaci

Informace k očkování proti chřipce

Vážení pacienti, máte zájem o  očkování proti Chřipce od svého praktického lékaře?  Máme dobrou zprávu!  Očkujeme u nás v ordinaci na adrese: ...

Číst více... Váš praktik logo

Co o nás říkají naši pacienti?

Jste s našimi službami spokojeni? Budeme rádi když se o nás zmíníte i Vašim blízkým a podělíte se o recenzi s ostatními pacienty.
Praha 8, Praha 15, Proseč, Luže, Kolín

 

Jana B.:
Pacient Váš praktik Praha 15
Určitě doporučuji, úžasně milá sestřička, mladý a vstřícný doktor. V čekárně jsem zatím nikdy nečekala déle než pár minut. Možnost odběru krve přímo na místě, stejně tak jako možnost objednat si sem speciálnější očkovací vakcíny, které jinak dostanete jen v centrech cestovní medicíny. Od mala mám strach z jehel, tady vám ale sestřička dá očkování tak rychle a šikovně, že si ani nevšimnete. Za mě určitě v tuto chvíli palec nahoru.
Luboš M.:
Pacient Váš praktik Praha 15
Od prvního kontaktu se sestričkou až po konzultaci a rozbor krve s doktorem Novákem jsem byl naprosto spokojeny. Nejvíce kvituji, ze mě vzali presne na objednaný čas, což je v Praze spise vyjimka :) Doktor byl milý a venoval se mi. Probrali jsme spolu moje problémy a poslal mě do specializované ambulance. Take se mi líbilo bezproblémové parkováni zadarmo pred ambulanci a automaticky prijímací system pri príchodu!
Jitka L.:
Pacient Váš praktik Praha 8
Tento měsíc jsem se zaregistrovala v této ambulanci a jsem zde nesmírně spokojená. Jak se vstřícným přístupem sestřiček, tak paní doktorky Počtové, u které jsem absolvovala vstupní prohlídku. Oproti ordinaci, kam jsem docházela dříve, mám v této ambulanci příjemný pocit, že zde mají o pacienta skutečný zájem a že se mohu v případě potíží na zdejší zdravotníky s důvěrou obrátit.
Petronela Z.:
Pacient Váš praktik Praha 8
Velice vstřícný přístup... jak jsem začala v Praze pracovat, hned jsem onemocněla, ale neměla jsem VPL a nikoho tady neznala, na doporučení bývalého spolužáka jsem zavolala k Váš Praktik Praha 8 - a hned mě vzali po telefonu, vypsali neschopenku do práce a všechno zařídili, jak bylo potřeba... sestřička Kateřina velice hodná, opravdu doporučuji.

PŘIJÍMÁMÉ NOVÉ PACIENTY

Neváhejte a využijte bezplatné registrace do naší ordinace

Publikujeme pro Vás

Pravidelně pro Vás přinášíme akuality týkající se naší ordinace, prevence, zdraví a nemocí obecně. Nenechaje si ujít žádnou z novinek a přihlaste se k odběru našeho newslettru.

Migréna není jen bolest hlavy

Migréna se na rozdíl od „běžné“ bolesti hlavy projevuje mnohem intenzivněji a trvá déle. Migréna s aurou a bez, spouštěče a příznaky migrény, migréna v těhotenství a u dětí. Čtěte dále.

Číst více... Váš praktik logo
Co je vitamín C a proč je tak důležitý
Vitamín C patří jednoznačně mezi nejznámější vitamíny. Jeho pravidelný p...
Hypoglykémie | 7 věcí, které byste měli vědět
Říká se, ať to nepřeháníme se sladkostmi, neboť příliš mnoho cukru prý š...

SLEDUJTE NÁS TAKÉ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Všechny důležité novinky publikujeme také na Facebooku a Instagramu. Sledujte nás, ať Vám nic neunikne.
Všeobecná zdravotní pojišťovna Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Oborová zdravotní pojišťovna