Přidej se k nám do týmu!

Hledáte smysluplnou a inspirativní práci? Chcete se profesně rozvíjet ve stabilním zázemí? Chcete pracovat v prostředí, které ctí jedinečnost a osobnost každého člena týmu? Máte týmového ducha a dokážete táhnout za jeden provaz?
Přidejte se k nám

Praktikem ve skvělém kolektivu!

Jste praktickým lékařem, vzděláváte se v tomto oboru nebo o něm uvažujete? Chcete své síly a nadšení spojit se super kolektivem? Tím pádem jste možná narazili na správný příspěvek, kterým Vás chceme oslovit a můžete číst dále!

Zobrazit více... Váš praktik logo

Práce sestry, která tě bude bavit!

Chcete dělat práci, která má smysl? Je pro Vás důležitý osobní kontakt s lidmi? Máte zájem o kvalitní moderní přístup k medicíně a potřebám pacientů? Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás

Zobrazit více... Váš praktik logo

Hledá se IT specialista pro ordinace praktického lékaře

Jsme mladý a progresivní tým lidí. Hledáme k nám stejně smýšlejícího a nadšeného kolegu na pozici IT specialista. Zakládáme si na otevřené komunikaci a rodinné atmosféře. Nabízíme prostor pro iniciativu a seberealizaci. Pak nám napiš!

Zobrazit více... Váš praktik logo

Buďte praktikem v Kolíně, životní rovnováha garantována!

Práce obvodního lékaře nabízí příležitost, o které jste dost možná ještě neslyšeli a nepřemýšleli. Pokud budete chtít, rádi Vám ji představíme a věříme, že už nebudete chtít jinak.

Zobrazit více... Váš praktik logo