Váš praktik Hloubětín | Praktický lékař Hloubětín

Proč si vybrat naši ordinaci?

V ordinaci praktického lékaře na Praze 9 v Hloubětíně poskytujeme našim pacientům v rámci péče hrazené zdravotní pojišťovnou kvalitní péči a služby.

Skvělá dostupnost

Naše ordinace se nachází v bezprostřední blízkosti zastávky metra Hloubětín. Můžete též využít parkování v přilehlých ulicích.

Moderní přístrojové vybavení

Ordinace je moderně vybavená a disponuje řadou diagnostických přístrojů, které pomáhají odhalit příčinu zdravotních potíží. Moderní vybavení považujeme za samozřejmost.

Objednávací systém

Abychom Vám ušetřili čas strávený v čekárně, máme zavedený objednávací systém, který umožňuje objednání k lékaři na Vámi zvolenou dobu. V případě akutních problémů můžete ordinaci navštívit i bez objednání.

Jednoduchá registrace

Proces registrace u nás není vůbec složitý. Stačí vyplnit online registrační formulář a vše, včetně vyžádání zdravotnické dokumentace od předchozího praktika, vyřídíme za Vás.

Kdo o Vás bude pečovat?

V našem týmu máme pečlivé, zkušené a progresivní lékaře, kteří mají pochopení a o Vaše zdraví pečují s nejvyšší pečlivostí.

MUDr. Jan Pavel Novák
Jednatel, lékař
MUDr. Pavel Borský
Jednatel, lékař
MUDr. Petr Krejčí
Primář, lékař
Květuše Sládková
Sestra

PŘIJÍMÁMÉ NOVÉ PACIENTY

Neváhejte a zažádejte o bezplatnou registraci do naší ordinace

Kontakty a provozní doba

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.

Kontakty
Mochovská 535/38
  198 00 Praha 14
 
+420 281 869 303
hloubetin@vaspraktikpraha.cz
 
Provozní doba
Pondělí 8:00 - 15:00
Úterý 8:00 - 15:00
Středa 12:00 - 18:00
Čtvrtek 8:00 - 15:00
Pátek 7:30 - 11:00
Sledujte nás na sociálních sítích

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.