Váš praktik Vinohrady | Praktický lékař Vinohrady

Proč si vybrat naši ordinaci?

V ordinaci praktického lékaře na Praze 2 na Vinohradech poskytujeme našim pacientům v rámci péče hrazené zdravotní pojišťovnou kvalitní péči a služby.

Skvělá dostupnost

Naše ordinace se nachází v centru Vinohrad. Vchodem z ulice Budečské se dostanete do polikliniky Maceškův Palác. Dveře ordinace najdete v prvním nadzemním patře.

Moderní přístrojové vybavení

Ordinace je moderně vybavená a disponuje řadou diagnostických přístrojů, které pomáhají odhalit příčinu zdravotních potíží. Moderní vybavení považujeme za samozřejmost

Objednávací systém

Abychom Vám ušetřili čas strávený v čekárně, máme zavedený objednávací systém, který umožňuje objednání k lékaři na Vámi zvolenou dobu. V případě akutních problémů můžete ordinaci navštívit i bez objednání.

Jednoduchá registrace

Proces registrace u nás není vůbec složitý. Stačí vyplnit online registrační formulář a vše, včetně vyžádání zdravotnické dokumentace od předchozího praktika, vyřídíme za Vás.

Kdo o Vás bude pečovat?

V našem týmu máme pečlivé, zkušené a progresivní lékaře, kteří mají pochopení a o Vaše zdraví pečují s nejvyšší pečlivostí.

MUDr. Jan Pavel Novák
Jednatel, lékař
MUDr. Pavel Borský
Jednatel, lékař
MUDr. Hana Janovská
Lékař
MUDr. Anežka Bláhová
Lékař
Ivana Kubešová
Sestra

PŘIJÍMÁMÉ NOVÉ PACIENTY

Neváhejte a zažádejte o bezplatnou registraci do naší ordinace

Kontakty a provozní doba

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.

Kontakty
Budečská 33
  120 00 Praha 2
 
+420 222 513 076
vinohrady@vaspraktikpraha.cz
 
Provozní doba
Pondělí 07:00 - 19:00
Úterý 08:00 - 19:00
Středa 08:00 - 19:00
Čtvrtek 07:00 - 19:00
Pátek 07:00 - 13:00
Sledujte nás na sociálních sítích

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.