Praktický lékař Praha

Praktický lékař pro dospělé v ordinacích Váš praktik Praha je odborník v oblasti svého oboru, který klade důraz na prevenci a bude se Vám věnovat důsledně a s empatií. Preventivní a léčebná péče v ordinaci praktického lékaře je založena na moderních diagnostických metodách s důrazem na prevenci.

Praktický lékař Praha Kobylisy

V ordinaci praktického lékaře v Praze 8 v Kobylisích bude o Vás pečovat zejména lékařka Gabriela Počtová, která je mezi našimi pacienty velice oblíbená. Zdravotní tým doplňují sestřičky Anděla, Bára a Pavlína, které Vás v ordinaci vždy s úsměvem přivítají a taky sestřička Petra, která Vám co nejšetrněji odebere krev. V ordinaci ordinují i další praktičtí lékaři, abychom mohli pro naše pacienty zajistit rozšířenou provozní dobu. Pro radu  k lékaři si tak můžete přijít po práci nebo třeba po přednášce ve škole.

Praktický lékař Praha Horní Měcholupy

V ordinaci praktického lékaře v Praze v Horních Měcholupech se setkáte se stabilním a vždycky pozitivně naladěným týmem, který tvoří pečlivá lékařka Diana Halčáková a sestřička Marie Tenglová. Tyhle dvě dámy jsou velice sehrané a odráží se to i na hladkém chodu ordinace. V ordinaci plánujeme v blízké době rozšíření provozu a prodloužení provozní doby pro naše pacienty.

Praktický lékař Praha je tu pro Vás

Praktický lékař Praha má v našich ordinacích k dispozici kvalitní přístrojové vybavení. EKG na vyšetření srdce, FOB test na zjištění okultního (skrytého) krvácení, INR test na vyšetření krevní srážlivosti, tlakový holter ke 24-ti hodinové monitoraci krevního tlaku či CRP test, díky němuž praktický lékař zjistí, zda pacient má, nebo nemá infekci. Pacientovi tak šetříme čas strávený v ordinaci specialisty.

Preventivní prohlídka u praktického lékaře 

Naši praktičtí lékaři kladou velký důraz na prevenci a na preventivní prohlídky si Vás zvou pravidelne. Preventivní prohlídka u praktického lékaře je plně hrazená zdravotní pojišťovnou a máte nárok každé 2 roky. Jejím absolvováním můžete předejít mnoha onemocněním.

Online registrace k praktickému lékaři 

U nás dbáme na pohodlí našich pacientů. Nemáte-li svého praktického lékaře v Praze nebo nejste se svým stávajícím spokojeni, neváhejte a zaregistrujte se jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím online registračního formuláře a začněte využívat naše služby ihned.

Těšíme se na Vás!