Praktický lékař Praha

Praktický lékař pro dospělé v ordinacích Váš praktik Praha je odborník ve svém oboru, který klade důraz na prevenci a bude se Vám věnovat důsledně a s empatií. Preventivní a léčebná péče v ordinaci praktického lékaře je založena na moderních diagnostických metodách s důrazem na předcházení nemocem.

Mladý a progresivní tým se zkušeností

V našich ordinacích se můžete setkávat s mladými zkušenými lékaři a sestrami. Jsme jeden tým, který se rád schází nejen při práci ale i po ní. To nám umožňuje sdílet novinky v medicíně, společně se vzdělávat a dokonce i vědecky pracovat. Díky individualitě každého z nás získáváme spoluprácí jedinečný pohled na pacienta v celé šíři jeho zdravotních problémů.

Praha, Kolín, Luže, Proseč

Naše ordinace naleznete na Praze 8, Praze Horních Měcholupech, Vinohradech a Hloubětíně. Díky rozrůstajícímu se kolektivu kolegů a zájmu pacientů jsme se rozšířili již i do Kolína, Proseče a Luže. Prevence, digitalizace, kvalitní péče s empatií na 7 místech Česka.

Praktický lékař Praha je tu pro Vás

Praktický lékař Praha má v našich ordinacích k dispozici kvalitní přístrojové vybavení. EKG na vyšetření srdce, FOB test na zjištění okultního (skrytého) krvácení, INR test na vyšetření krevní srážlivosti, tlakový holter ke 24-ti hodinové monitoraci krevního tlaku či CRP test, díky němuž praktický lékař zjistí, zda pacient má, nebo nemá infekci. Pacientovi tak šetříme čas strávený v ordinaci specialisty.

Preventivní prohlídka u praktického lékaře 

Naši praktičtí lékaři kladou velký důraz na prevenci a na preventivní prohlídky si Vás zvou pravidelně. Preventivní prohlídka u praktického lékaře je plně hrazená zdravotní pojišťovnou a máte na ni nárok každé 2 roky. Jejím absolvováním můžete předejít mnoha onemocněním.

Online registrace k praktickému lékaři 

U nás dbáme na pohodlí našich pacientů. Nemáte-li svého praktického lékaře v Praze nebo nejste se svým stávajícím spokojeni, neváhejte a zaregistrujte se jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím online žádosti o registracia začněte využívat naše služby.

 

Těšíme se na Vás!

S pozdravem,

Tým Váš praktik