Váš praktik Luže | Praktický lékař Luže

Proč si vybrat naši ordinaci?

V ordinaci praktického lékaře v Luži poskytujeme našim pacientům v rámci péče hrazené zdravotní pojišťovnou nadstandardní péči a služby.

Možnost objednání

Abychom Vám ušetřili čas strávený v čekárně, máme zavedený objednávací systém, který umožňuje objednání na Vámi zvolenou dobu. Objednat se můžete telefonicky.

Moderní přístrojové vybavení

Samozřejmostí v naší ordinaci je EKG k vyšetření srdce, CRP s okamžitým vyhodnocením hodnoty v ordinaci a další diagnostické přístroje.

Zasíláme e-recepty SMS-kou

Při trvalé medikaci není nutná osobní návštěva, stačí nám zavolat během provozních hodin a nebo zaslat požadavek emailem a recept Vám zašleme elektronickou cestou.

Odběry biologického materiálu

Pro vyšší komfort našich pacientů odebíráme krev našim pacientům přímo u nás v ordinaci každé úterý a čtvrtek dopoledne.

Kdo o Vás bude pečovat?

V našem týmu máme pečlivé, zkušené, progresivní lékaře, kteří mají pochopení a o Vaše zdraví pečují s nejvyšší pečlivostí. Nejen proto se k nám naši pacienti tak rádi vrací.

MUDr. Mária Klembarová
Lékařka
MUDr. Marie Nováková
Lékařka
Věra Džbánková
Všeobecná sestra

PŘIJÍMÁMÉ NOVÉ PACIENTY

Neváhejte a využijte bezplatné registrace do naší ordinace

Kontakty a provozní doba

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.

Kontakty
Košumberk 80
  538 54 Luže
 
+420 465 325 347
luze@vaspraktikpraha.cz
 
Provozní doba
Pondělí 12:00 - 15:00
Úterý 07:00 - 11:00
Středa 12:00 - 15:00
Čtvrtek 07:00 - 11:00
Pátek 11:00 - 14:00
Sledujte nás na sociálních sítích

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.