Kolín - Hradec Králové / Ordinace na úkor osobního života, to u nás neplatí!

Také se neradi rozhodujete mezi prací a osobním životem? My také ne, proto se každý den snažíme o to, aby vše šlo snadno skloubit. 

Ideálním příkladem je naše akreditovaná ordinace praktického lékaře v Kolíně, kde rozhodně nemusíte pracovat 40 hodin týdně, v noci nebo přesčas. Ordinujeme zde již dva roky a klademe důraz na stejné principy jako v našich pražských ordinacích, kde jsme začínali a kde také nabízíme zájemcům možnost spolupráce.

 

Práce obvodního lékaře nabízí příležitost, o které jste dost možná ještě neslyšeli a nepřemýšleli. Pokud budete chtít, rádi Vám ji představíme a věříme, že už nebudete chtít jinak. Pokud jste o nás ještě neslyšeli a chtěli byste nás poznat, sepsali jsme pár slov o tom, jak jsme se k našim snům přiblížili. 

Po dokončení atestace jsme v roce 2020 založili první ordinaci Váš praktik - www.vaspraktikpraha.cz a od té doby jsme se rozrostli hlavně v rámci Prahy, Středočeského a Pardubického kraje. Jsme čistě zdravotnický projekt bez dalších investorů a skrytých háčků a to platí i pro Kolín.

Nejsme žádný řetězec, ale parta doktorů a doktorek, kteří se rozhodli ordinovat společně, vycházet si vstříc dle svým možností, protože si v dnešní době nedovedeme jinak představit skloubení pracovního a rodinného života. Svou práci milujeme, ale děláme ji jinak, než je zvykem a jsme spokojeni.

 

Snažíme se přiblížit pacientům pomocí digitálních technologií, vše stavíme hlavně na preventivních programech a komunikaci s pacienty. Prostě to chceme dělat nově, trochu jinak, nadšeně a brát si to nejlepší ze všech myslitelných přístupů. Viděli jste mimochodem náš Instagram - www.instagram.com/vaspraktikpraha?

 

S lékaři nikdy nepodepisujeme žádné stabilizační smlouvy a k podmínkám spolupráce přistupujeme vždy podle jejich individuálních představ. Chápeme, že jsme každý jiný. Někdo chce pracovat 60 hodin týdně, někdo jen 20. Někdo má rodinu, někdo chce skloubit praktika s prací na záchrance, někdo chce zas každé léto odjet na 2 měsíce na Bali. Většina z nás po čase nepracuje víc jak 4 dny v týdnu. Všechno jde a nám se chce!

Hledáme nejen atestované lékaře, ale i nadšené kolegy, kteří se v této specializaci teprve připravují nebo o něm uvažují. Nemáme rádi stereotypy a s každým lékařem vytváříme vždy plán na míru. Umíme pracovat, léčit, díky akreditacím vzdělávat, podpořit se, oslavit každou příležitost a společně budovat něco, z čeho se můžeme těšit a co má smysl.

Ne všichni z nás začali hned po škole jako praktici, už se k nám přidali i internisté, chirurgové, urologové a možná i další odbornosti, kteří si chtěli zkusit něco nového, protože se třeba napoprvé v oboru nenašli. Umíme poradit se změnou specializačního vzdělávání, přípravou na atestaci, přenesením rezidenčního místa odjinud, stěhováním do nového města nebo hledáním koníčků po práci.

Vzhledem k oblibě naší ordinace mezi pacienty, hledáme nové posily. To ale neznamená, že byste na vše byli sami, ordinujeme vždy nejméně ve dvou lékařích a máme vždy zajištěný stabilní provoz. Rozšířením ordinačních kapacit chceme dát příležitost někomu dalšímu a věříme, že to je krok správným směrem.

Přejeme si, aby byla práce lékařů dostatečně ohodnocená, a proto se budeme maximálně snažit naplnit Vaše představy o finančním ohodnocení, vše je na osobní domluvě.

 

Přestože jsme se tu snažili říct opravdu vše, není nad osobní kontakt, rádi Vás proto poznáme. Můžete nám kdykoliv napsat na email vedeni.vaspraktik@gmail.com pár slov o sobě a obratem se Vám ozveme s možnostmi setkání.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud hledáte také práci v Praze, nebo Hradci Králové. Budeme se těšit.  

S pozdravem za celý kolektiv zakladatelé MUDr. Pavel Borský a MUDr. Jan Pavel Novák